Nejbližší program na kuželně
3. týden (14.1. - 20.1.2019)
Zápas
KK Slavoj Žirovnice C - TJ Spartak Pelhřimov C
pá 18.1.2019 17:30 - pá 18.1.2019 19:00
Zápas
KK Slavoj Žirovnice B - TJ BOPO Třebíč B
pá 18.1.2019 19:00 - pá 18.1.2019 21:15
Úklid
Pravidelný úklid kuželny
ne 20.1.2019 17:00 - ne 20.1.2019 18:00
4. týden (21.1. - 27.1.2019)
Turnaj neregistrovaných
O3 - Sportbar B
po 21.1.2019 18:30 - po 21.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
Sportbar A - KUKUKU
po 21.1.2019 18:30 - po 21.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
Jarmilky - Hasiči
po 21.1.2019 20:00 - po 21.1.2019 21:30
Turnaj neregistrovaných
Lampáš - MMR
po 21.1.2019 20:00 - po 21.1.2019 21:30
Turnaj neregistrovaných
Odpadlíci - Amatéři
út 22.1.2019 18:30 - út 22.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
VHZ - PHM
út 22.1.2019 18:30 - út 22.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
ACS - VIP
út 22.1.2019 20:00 - út 22.1.2019 21:30
Turnaj neregistrovaných
ADP - SWAT
út 22.1.2019 20:00 - út 22.1.2019 21:30
Úklid
Pravidelný úklid kuželny
ne 27.1.2019 17:00 - ne 27.1.2019 18:00
5. týden (28.1. - 3.2.2019)
Turnaj neregistrovaných
Hasiči - O3
po 28.1.2019 18:30 - po 28.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
MMR - Jarmilky
po 28.1.2019 18:30 - po 28.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
KUKUKU - Lampáš
po 28.1.2019 20:00 - po 28.1.2019 21:30
Turnaj neregistrovaných
Sportbar B - Sportbar A
po 28.1.2019 20:00 - po 28.1.2019 21:30
Turnaj neregistrovaných
SWAT - Odpadlíci
út 29.1.2019 18:30 - út 29.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
VIP - ADP
út 29.1.2019 18:30 - út 29.1.2019 20:00
Turnaj neregistrovaných
Amatéři - VHZ
út 29.1.2019 20:00 - út 29.1.2019 21:30
Turnaj neregistrovaných
PHM - ACS
út 29.1.2019 20:00 - út 29.1.2019 21:30
Zápas
KK Slavoj Žirovnice - SK Baník Ratíškovice
so 2.2.2019 14:00 - so 2.2.2019 17:00
Úklid
Pravidelný úklid kuželny
ne 3.2.2019 17:00 - ne 3.2.2019 18:00
6. týden (4.2. - 10.2.2019)
Zápas
KK Slavoj Žirovnice B - KK PSJ Jihlava C
pá 8.2.2019 17:30 - pá 8.2.2019 19:45
Zápas
KK Slavoj Žirovnice - TJ Podlužan Prušánky 
so 9.2.2019 14:00 - so 9.2.2019 17:00
Úklid
Pravidelný úklid kuželny
ne 10.2.2019 17:00 - ne 10.2.2019 18:00
Nejbližší zápasy
3. týden (14.1. - 20.1.2019)
Krajská soutěž Vysočiny
KK Slavoj Žirovnice C - TJ Spartak Pelhřimov C
pá 18.1.2019 17:30 kuželna KK Slavoj Žirovnice
Datum a čas srazu pá 18.1.2019 17:00
Místo srazu kuželna
Rozhodčí Ing. Petr Kejval
Krajský přebor Vysočiny
KK Slavoj Žirovnice B - TJ BOPO Třebíč B
pá 18.1.2019 19:00 kuželna KK Slavoj Žirovnice
Datum a čas srazu pá 18.1.2019 18:30
Místo srazu kuželna
Rozhodčí Daniel Bašta
III. liga mužů skupina D
TJ Centropen Dačice B - KK Slavoj Žirovnice
so 19.1.2019 10:00 kuželna TJ Centropen Dačice
Datum a čas srazu so 19.1.2019 09:00
Místo srazu Autobusák
Auto: Libor- Jakub
5. týden (28.1. - 3.2.2019)
Krajská soutěž Vysočiny
TJ Spartak Pelhřimov D - KK Slavoj Žirovnice C
pá 1.2.2019 16:30 kuželna TJ Spartak Pelhřimov
Datum a čas srazu pá 1.2.2019 15:45
Místo srazu Autobusák
Auto: O. Rataj
Krajský přebor Vysočiny
TJ Sokol Cetoraz - KK Slavoj Žirovnice B
pá 1.2.2019 17:30 kuželna TJ Sokol Cetoraz
Místo srazu Autobusák
Auto: ?
III. liga mužů skupina D
KK Slavoj Žirovnice - SK Baník Ratíškovice
so 2.2.2019 14:00 kuželna KK Slavoj Žirovnice
Datum a čas srazu so 2.2.2019 13:30
Místo srazu kuželna
Rozhodčí Daniel Bašta
6. týden (4.2. - 10.2.2019)
Krajský přebor Vysočiny
KK Slavoj Žirovnice B - KK PSJ Jihlava C
pá 8.2.2019 17:30 kuželna KK Slavoj Žirovnice
Datum a čas srazu pá 8.2.2019 17:00
Místo srazu kuželna
Rozhodčí Daniel Bašta
III. liga mužů skupina D
KK Slavoj Žirovnice - TJ Podlužan Prušánky 
so 9.2.2019 14:00 kuželna KK Slavoj Žirovnice
Datum a čas srazu so 9.2.2019 13:30
Místo srazu kuželna
Rozhodčí Jiří Tuček
7. týden (11.2. - 17.2.2019)
Krajská soutěž Vysočiny
TJ Slovan Kamenice nad Lipou D - KK Slavoj Žirovnice C
čt 14.2.2019 19:00 kuželna TJ Slovan Kamenice nad Lipou
Datum a čas srazu čt 14.2.2019 18:30
Místo srazu Autobusák
Auto: O. Rataj