Výsledky Krajských mistrovstvi jednotlivců 2020
Fotka

Tady jsou výsledky našich hráčů:

V kategorii dorostenek se na žirovnických drahách stala přebornicí Kraje Vysočina Bára Švédová výkonem 523 poražených kuželek.

V kategorii juniorek se na žirovnických drahách stala přebornicí Kraje Vysočina Aneta Kusiová výkonem 549 poražených kuželek, což byl i druhý nejlepší výkon celého mistrovstvý dorostenek, juniorek, žen a senoiorek.

V kategorii můžů obsadil Patrik Solař v Pelhřimově velmi pěkné 13. místo výkonem 550 poražených kuželek.

V kategorii seniůrů se na velmi pěkném 12. místě v Třebíči umístil Stanislav Šafránek výkonem 517 poražených kuželek. O jednu kuželku méně porazil František Jakoubek a obsadil také velmi pěkné 14. místo.

K dosaženým výsledkům a výborné reprezentaci našeho kuželkářského klubu gratuluji.
Petr Kejval

Turnaj Rakovice 2020
Plakát

Ahoj, včera jsme s Anetou Kusiovou a Barčou Švédovou byli na turnaji na Slovensku. Obě dosáhly krásných výkonů.

Aneta Kusiová má nový osobák a vede turnaj v Rakovicích. Jedním z nejprestižnějších turnajů přelomu roku na území bývalé federace je turnaj ve slovenských Rakovicích (nedaleko Piešťan). Tam si tradičně dává dostaveníčko interligová smetánka, výsledková listina se hemží reprezentanty. K vidění už bylo dvacet šestistovek, a to se ještě bude hrát týden. S touto konkurencí poměřily síly i dvě hráčky našeho klubu. Fantasticky zahrála Aneta Kusiová. V disciplíně na 120 HS porazila 587 kuželek a o bodík přepsala své osobní maximum. Co je podstatné o lepší dorážku se posunula na průběžnou první příčku turnaje v kategorii žen. V Rakovicích se končí 11. ledna a všichni budeme s napětím sledovat, zda ve vedení vydrží. Pokud ano, bude jí náležet turnajové prize money ve výši 50 eur.

Dorostenka Barbora Švédová dosáhla výkonu 530 kuželek. Na turnaji porazila soupeře nejtěžšího, sebe sama. Po rozpačitém úvodu se rozehrála ve druhé šedesátce k famóznímu výkonu. Dráhy za 146 a 144 už měla bez jediné chybičky.

Kamil Vaněk.

Mistrovství ČR juniorek - 2017
ČKA

V sobotu 29.4.2017 a v neděli 30.4.2017 se uskutečnilo v Aši Mistrovství České republiky juniorek. Na toto mistrovství postoupila naše hráčka Aneta Kusiová.

Aneta Kusiová

V sobotu probíhala kvalifikační soutěž na 120 hodů sdružených, ve které Aneta obsadila 14. místo výkonem 523 poražených kuželek a kvalifikovala se do 24 členného nedělního finále. V nedělním finále na 120 hodů sdružených se Anetě dařilo méně, porazila 494 kuželek a sestoupila na konečné 19. místo.

Gratuluji Anetě k dosaženému umístění a vynikající reprezentaci našeho klubu.

Mistrovství ČR žákyň - 2017
ČKA

V sobotu 22.4.2016 a v neděli 23.4.2016 se uskutečnilo v České Třebové Mistrovství České republiky žákyň. Na toto mistrovství postoupily naše hráčky Barbora Švédová, Nela Kočovská a Monika Brtníková.

Barbora ŠvédováNela KočovskáMonika Brtníková

V sobotu probíhala soutěž na 100 hodů sdružených. Soutěže se zúčastnilo 28 žákyň. Barbora Švédová obsadila velmi pěkné 4. místo za výkon 457 poražených kuželek. Nela Kočovská výkonem 450 poražených kuželek obsadila také velmi pěkné 6. místo. Monika Brtníková výkonem 424 poražených kuželek obsadila pěkné 19. místo. Do nedělního sprintu postupovalo 16 žákyň. Postoupila tedy Barbora a Nela. Monice postup unikl o 3 místa a 12 kuželek.

V neděli byl na programu Sprint. Nela Kočovská měla smůlu, vypadla v 1. kole. Barbora Švédová se probojovala až do semifinále, kde podlehla pozdější vítězce Adrianě Svobodové. Barboře tedy sprint vynesl vynikající bronzovou medaili.

Všem hráčkám gratuluji ke skvělým výsledkům a vynikající reprezentaci našeho klubu.

Mistrovství jednotlivců Kraje Vysočina
ČKA

Ve dnech 28.1. a 29.1. 2017 proběhla Mistrovství jednotlivců Kraje Vysočina v kategiriích žákyně ml., žáci ml., žákyně, žáci, dorostenky, dorostenci, juniorky, junioři, ženy, muži, seniorky a senioři. Náš klub hostil nejprestižnější kategorii mužů. Bohužel Libor Kočovský skončil výkonem 573 poražených kuželek na 4. místě. Na třetí postupující místo na Mistrovství jednotlivců ČR mu scházeli 4 kuželky.

Barbora ŠvédováAneta Kuśiová

V kategoriji žákyň se stala přebornicí kraje hráčka našeho klubu Barbora Švédová . Hrálo se 60 HS a Barbora porazila 254 kuželek a postupuje na Mistrovství jednotlivců ČR. V kagorii juniorek se stala přebornicí kraje také hráčka našeho klubu Aneta Kuśiová , která na 120 HS porazila 572 kuželek a také postupuje na Mistrovství jednotlivců ČR.

V Zisku medailí obsadil náš klub z 12 zúčastněných klubů 4. místo a v Olympijském bodování 5. místo.

Barboře Švédové a Anetě Kusiové blahopřeji k zisku titulu Přeborníka Kraje Vysočiny a přeji jim, aby dosáhly skvělých výsledků i na Mistrovství jednotlivců ČR.

Na výsledky ostatních hráčů našeho klubu se můžete podívat zde Výsledky Krajských mistrovství jednotlivců - všechny kategorie

Turnaj neregistrovaných 2016
Turnaj neregistrovaných
Zveme všechny amatérské milovníky kuželkářského sportu na náš 20. ročník Turnaje neregistrovaných tří členných družstev .  Turnaj se koná v termínu od 21.11.2016 do 28.2.2016. Přihlášky je možné podávat u ředitele turnaje Libora Kočovského do 10.11.2016. Více informací o turnaji zde.
Výsledky Velikonočního koulení o ceny
Velikonoce

Výsledky a fotky z Velikonočního koulení si můžete přečíst zde Velikonoční koulení 2016

Pozvánka na Velikonoční koulení o ceny
ČKA

Kuželkářský klub Slavoj Žirovnice zve všechny příznivce kuželkářského sportu na Velikonoční koulení o ceny, které se koná v neděli 27.3.2016 od 10:00 do 17:00 hod na naší kuželně. Koulení můžete spojit i s prohlídkou nově zrekonstruované kuželny z 2 dráhové na 4 dráhovou. Více o turnaji zde Velikonoční koulení 2016

Postup na MČR z Poháru mladých nadějí
ČKA

Barbora ŠvédováBarbora Švédová postoupila na MČR žákyň z Poháru mladých nadějí, kde obsadila vynikající 5. místo. Na MČR postupovalo prvních 14 žákyň.

Nela KočovskáTímto postupem se přidala k Nele Kočovské, která si postup na MČR zajistila už 30. ledna, když vyhrála Mistrovství žákyň Kraje Vysočina.

MČR žákyň se koná 23.4. - 24.4.2016 v Ivančicích. Přeji co nejlepší umístění.

Konečné pořadí Poháru mladých nadějí

Semifinále mistrovství jednotlivců MČR 2016
ČKA

20. února 2016 se zúčastnil Jakub Kožich a Libor Kočovský Semifinále mistrovství jednotlivců ČR- mužů v Pelhřimově. Otakar Rataj a František Kožich Semifinále mistrovství jednotlivců ČR - seniorů v Kroměříži. Patrik Solař Semifinále mistrovství jednotlivců ČR - juniorů ve Valaškém Meziříčí.

Jakub KožichLibor KočovskýOtakar RatajFrantišek KožichPatrik Solař

V kategorii mužů hrálo 48 kuželkářů o 13 postupových míst. Libor Kočovský s výkonem 546 poražených kuželek skončil na 27. místě a Jakub Kožich s výkonem 521 poražených kuželek na 42. místě. Což byla obě nepostupová umístění.

V Kategorii seniorů hrálo také 48 kuželkářů o 14 postupových míst. Otakar Rataj porazil 525 kuželek a skončil na 19. místě. Na 14. postupové místo mu scházelo 11 kuželek. František Kožich nebyl asi ve své kůži a porazil pouhých 470 kuželek a obsadil 44. místo.

V kategorii juniorů hrálo 23 kuželkářů o 11 postupujících míst. Patrik Solař Porazil 501 kuželek a skončil na 23. nepostupovém místě.

Z našich hráčů tedy do finále MČR 2016 nepostoupil nikdo. Nejblíže k postupu měl ten nejstarší, Otakar Rataj. I když i on zaostal za svým výkonem z mistrovství jednotlivců Kraje Vysočina.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní výsledky, tak ty jsou zde: Semifinále MČR 2016 - Výsledky všech turnajů